Konferencja zakończona sukcesem!

W środę miałem przyjemność wspólnie z wicestarostą powiatu wołomińskiego Adamem Łossanem otworzyć genialną konferencję na temat obecnych zagrożeń szerokorozumianego internetu. Konferencja odbyła się pod honorowym patronatem rzecznika praw dziecka, a jej organizatorem było Starostwo Powiatu Wołomińskiego. Nie sposób nie wyróżnić wspaniałej pracy prelegentów: dr Anny Andrzejewskiej oraz dr hab. Józefa Bednarka, którzy to w sposób bardzo interesujący i przejmujący prowadzili swoje bloki tematyczne – jednym słowem – profesjonalizm.

Cieszy fakt, że mimo wczesnej godziny i środka tygodnia na sali Gimnazjum Miejskiego w Zielonce zasiadło tak wiele osób. To tylko potwierdza słuszność przeprowadzenia wspomnianej konferencji. Na koniec warto dodać, że pomysł zorganizowania konferencji narodził się na posiedzeniach Komisji Edukacji, Sportu i Turystyki, której mam zaszczyt przewodniczyć. Chciałbym również nadmienić, a może raczej zapewnić, że, nie było to jednorazowe działanie, ponieważ mamy zamiar zbudować pewnego rodzaju program uświadamiający i edukujący o zagrożeniach rzeczywistych, jak chociażby dopalacze oraz tych wirtualnych związanych z cyberprzemocą.

Chciałbym także wyróżnić Panią Naczelnik Katarzynę Pazio, która włożyła dużo trudu w to, aby konferencja się odbyła, ale również za to, że została zorganizowana w sposób profesjonalny…

Więcej na:

http://www.powiat-wolominski.pl/index.php?cmd=aktualnosci&opt=pokaz&id=2319

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.