Akcja zbiórki używanych zabawek zakończona sukcesem!

Muszę przyznać, że liczba zebranych zabawek, książek, gier, puzzli oraz bajek, które trafią do najbardziej potrzebujących mareckich dzieci – przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Efekty akcji będą z pewnością zauważalne poprzez uśmiechy na buziach wszystkich obdarowanych dzieci, a okazja ku temu znakomita – Dzień Dziecka 2017!

To właśnie w poniedziałek wszystkie zgromadzone dary zostały odebrane z wyznaczonych punktów, a następnie przeszły segregację od strony ich stanu wizualnego i technicznego. W miarę możliwości staraliśmy się wyeliminować wszystkie wadliwe zabawki, których należy przyznać było stosunkowo niewiele. Już dziś wszystko trafi do mareckiego OPS-u, który zajmie się dystrybucją zebranych darów do potrzebujących dzieci z terenu naszego miasta.

Z tego miejsca, dziękujemy Wszystkim Mieszkańcom Marek, którzy włączyli się w naszą akcję, dziękujemy Wam za Wasze wielkie serca! Dziękujemy Wam, że nie jesteście obojętni!

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom: Miasto Marki Ośrodek Pomocy Społecznej w Markach @AuchanMarki Księgarnia ELPAT Zabawki Cynka Sklep GLOBI-MiraMar Sklep Krys-Mar Wesoła Lokomotywa Chatka Puchatka Niepubliczne Przedszkole nr 4 oraz wszystkim mareckim szkołom podstawowym.

Dziękujemy również patronom medialnym akcji: Radio FAMA Wołomin 94,7 FM Życie Powiatu na Mazowszu WWL24 Tuba Marek Ekspres Marecki

Podziękowania kierujemy także do Jacek Orych Burmistrz Miasta Marki za objęcie naszej akcji honorowym patronatem.

Na końcu chciałbym podziękować wszystkim członkom naszego stowarzyszenia za zaangażowanie, a w szczególności: Agnieszka Gryżewska Piotr Gryżewski Magdalena Leszczyńska Marcin Werelich Ewa Fabiszewska Jacek Łukasiak Robert Sobecki Marzanna Resko-zachara Tomasz Romanik

Szczególne podziękowania należą się również Pani Dyrektor Ośrodek Pomocy Społecznej w MarkachMagdalena Rogalska-Kusarek

Jeśli kogoś pominąłem, to bardzo przepraszamy i obiecujemy szybkie uzupełnienie powyższego tekstu

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.