NORDIC WALKING W MARKACH – PROPOZYCJE NAZWY I TRASY ZMAGAŃ.

Przygotowania do organizacji w naszym mieście imprezy sportowej typu NORDIC WALKING nabierają tempa. W związku z tym, mam dla Was – Drodzy Czytelnicy propozycję. Pochylmy się wspólnie nad nazwą imprezy oraz trasą zmagań uczestników. Liczę na Waszą wenę twórczą…

O organizacji zawodów w NORDIC WALKING pisałem już na blogu w czerwcu – NORDIC WALKING W MARKACH? CZEMU NIE! Właśnie wtedy narodził się w mojej głowie pomysł zorganizowania w Markach tego typu zmagań. Nawiązując kontakt z Panią Pauliną – Prezes Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking miałem wiele nadziei, że się uda. Teraz już wiem, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Mam już deklarację pomocy naszych radnych oraz burmistrza. Trwa również poszukiwanie środków na organizację zawodów. Jest plan, aby zmagania odbyły się już na początku października.

Pani Paulina przekazała mi już plan organizacji zawodów. Wynika z tego, że trasa powinna mieć długość około 7km. Powinna być o ograniczonym poziomie trudności – tak, aby każdy mógł wziąć udział w rywalizacji. Trasa powinna być o nawierzchni twardej i w miarę możliwości – leśna. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się taką trasę wytyczyć.

MARKI NORDIC WALKING CUP – to nazwa, o której pomyślałem już w czerwcu. Teraz czekam na Wasze propozycje.

Jedna uwaga do wpisu “NORDIC WALKING W MARKACH – PROPOZYCJE NAZWY I TRASY ZMAGAŃ.

Możliwość komentowania jest wyłączona.