Tablice informacyjne o zakazie wyrzucania śmieci pod karą administracyjną oraz apelujące o szanowanie zieleni zostaną zamontowane na terenie zbiornika wodnego „KONNE”

W odpowiedzi na mój wniosek burmistrz przychylił się do montażu wspomnianych tablic na terenie zbiornika. Mam nadzieję, że nasze społeczeństwo uszanuje wkład mieszkańców, którym dobro terenów zielonych leży na sercu.

Cieszy fakt, że markowianie w coraz większym stopniu interesują się tym, co dzieje się w Markach i chętnie uczestniczą w życiu naszego miasta. To dobry zwiastun na przyszłość…

Wniosekodp tabliczki-page-001

Jedna uwaga do wpisu “Tablice informacyjne o zakazie wyrzucania śmieci pod karą administracyjną oraz apelujące o szanowanie zieleni zostaną zamontowane na terenie zbiornika wodnego „KONNE”

 1. Antoni Widomski

  Panie Arku! Czy zna Pan treść projektowanych tablic? Obawiam się, znając mentalność urzędników, że będą to bezduszne tablice typu – zakaz robienia czegoś tam pod jakąś tam karą. Takie tablice prowokują elementy aspołeczne do zrobienia czegoś na przekór.

  W moim odczucie lepsze efekty dają tablice apelujące do ludzi o pewne zachowania. Na przykład – Teren wokół tego zbiornika został uporządkowany przez mieszkańców. Uszanuj pracę swoich sąsiadów. Śmieci niech lądują w śmietniku.

  To tak na gorąco. Takie mam zdanie.

  Pozdrawiam

  Antoni Widomski widomski@gmail.com tel: +48(22) 490-76-18 mob. 517 522 292

  W dniu 19 listopada 2013 08:40 użytkownik Arkadiusz Werelich radny Miasta

Możliwość komentowania jest wyłączona.