#MamyPrawoGłosu

Temat włączenia Naszego miasta w granice Warszawy staje się faktem! Jakie to będzie rodziło skutki dla Naszego miasta – te pozytywne i te negatywne – tego do końca nie wie nikt.

Dlaczego tak się dzieje?

Dlatego, że ustawodawca nie konsultował i nie konsultuje niczego z samorządem mareckim. Nie prowadził żadnych konsultacji z Mieszkancami w sprawie proponowanych zmian. Tym samym pozbawił władze Marek jakichkolwiek możliwości przeprowadzenia kampanii informacyjnej.

Uważam, że w tej tak ważnej sprawie decydujący głos powinien należeć do Mieszkańców Naszego miasta.

Wspomniane zmiany dotyczyć będą każdego z nas w sposób bezpośredni, dlatego zachęcam do wzięcia udziału w poniższym wydarzeniu.

https://www.facebook.com/events/262116370888977/

Po co? Po to, aby z Naszego miasta popłyną czytelny przekaz – #NicONasBezNas Wzięcie udziału w wydarzeniu nie jest opowiedzeniem się ZA lub PRZECIW włączeniu Marek w granice Warszawy. Udział w wydarzeniu jest opowiedzeniem się za prawem głosu do wypowiedzenia się w tak ważnej dla każdego z nas sprawie!

Niech zdecydują Mieszkańcy Marek, a nie politycy – tylko tyle i aż tyle…

UDOSTĘPNIAJCIE WYDARZENIE NA SWOICH PROFILACH!
WARTO, ABY TEMAT TRAFIAŁ DO ŚWIADOMOŚCI MIESZKAŃCÓW!

xxx1