Górka saneczkowa oraz więcej koszy na śmieci w Markach? To możliwe! Wystarczy zagłosować!

W tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego w Markach wychodzę z projektem, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mareckich dzieci i młodzieży, a może również ich rodziców. Chodzi o stworzenie w na terenie naszego miasta Mareckiej Górki Saneczkowej, która będzie w okresie zimowym doskonałym miejscem do rekreacji i zabawy.

Kolejny projekt, którego jestem współautorem, a który to złożyliśmy wspólnie z Magdaleną Leszczyńską, Konradem Królem, Jarosławem Ratajczykiem oraz Ewą Fabiszewską to Czyste Marki, czyli montaż koszy na śmieci oraz ekostacji dla psów na terenie naszego miasta.

Liczę na to, że zgłoszone projekty spotkają się z sympatią i aprobatą Mieszkańców Marek, a licznie oddane głosy w głosowaniu, które odbędzie się w dniach 15-30.09.2018 r. pozwoli na wdrożenie ich w życie w 2019 roku.

BO